ورود بيش از 16 هزار خودرو به جزيره كيش

به گزارش روابط عمومي و اموربين الملل سازمان آزادگاه كيش ، 16 هزار و 893 اتومبیل از 25 اسفند الی نهم فروردين از طريق مسير دريايي و از بنادر لنگه ، چارك و آفتاب وارد جزيره كيش شده اند که این ميزان نسبت به مدت مانند سنه ماضی رشد 21 درصدي داشته است.

همچنين آمارگرفتن مسافران ورودي از مسير دريايي نيز در اين مدت با رشد نزدیک 6 درصدي به بيش از 83 هزار رهسپار در نوروز امسال رسيده است.

لازم بذكر است برپايي جشنواره رالي خانواده و درنظر بها تور کیش دریافت امكانات مناسب براي شركت كنندگان در اين برنامه سبب شده است كه بسياري از هموطنانمان براي سهم مندي از امكانات تفريحي و جاذبه هاي گردشگري كيش مسير دريايي را انتخاب كنند و تا كنون بيش از 2 هزار خودرو در طرح رالي خانواده به جزيره كيش وارد شده اند.

درجشنواره نوروزي كيش 23 شناور مسافري و لندينگ كرافت ، مسافران را در مسير بنادر چارك ، آفتاب و لنگه تا جزيره كيش جابجا مي كنند.

گفتني است جزيره كيش با بيش از 5 هزار بست اقامتي و مراكز تجاري و تفريحي متعدد در سال هاي اخير با ارائه خدمات استاندارد به گردشگران داخلي وخارجي توانسته است در شمار برترين مقاصد گردشگري كشورقرار گيرد بطوريكه سالانه ميزبان بيش از يك ميليون و هشتصد هزار گردشگر داخلي وخارجي است.