افتتاح رزوه در پوکت تایلند

افتتاح رزوه در پوکت خبر بزرگ است. نه تنها این اولین هتل تجاری در جنوب شرق آسیا است، بلکه از راه اندازی مفهوم سلامتی بلند مدت آن یعنی آسایی نیز خوشش می آید. تقریبا غیرممکن است بگویم که همه جای زمین تازه است، چون گیاهان گواوا، مانگو، پاپایا و رمبوتان همه در باغ با شکوه غول پیکر می مانند و زمرد از اندازه قایق ها می گذرد. به نظر می رسد صاحبان، با هزینه عظیم، با دقت کاشی های گیاهی، هتل را ساختند و سپس همه چیز را دوباره کاشتند. اتاق ها حتی گیاهان رو به رشد در سقف ها (برای نگه داشتن آنها سرد) و آب باران برداشت شده و برای دوش تمیز می شود. پس بر پایداری پایدار است. در واقع، همه چیز اینجا بزرگتر از زندگی است.

ورودی توسط درب های چوبی گریگانتون، با دستگیره های حلقه ای بزرگ ساخته شده است. این یک بیانیه ماندگار است، اما دیوارهای مانند قلعه نیز به نظر می رسد، که مهم است به عنوان برند آمریکایی براق خود را به عنوان یک مقصد آبگرم خود را. Asaya یک گزاره است که وعده داده شده به صورت سفارشی، تجربه عملا monogrammed. هیچ اشکالی برای پر کردن یا جعبه وجود ندارد. در عوض، چانا، مدیر بهداشت و درمان منحصر به فرد، به مهمانان به طور جداگانه به مهمانان خوش آمدید و شما را به یک میزبان معرفی می کند که هر لحظه از دست خود را نگه می دارد. با دیواره های گیاهی زندگی می کنید، با عطر گل رز امروزی (ترکیبی از روغن های ضروری گل رزماری و نخود فرنگی) را وارد کنید و آماده باشید تا کاملا مورد بررسی قرار گیرد. قبل از اینکه شما در سفرهای سه، هفت، ده و یا 14 روزه خود را وارد کنید، آفر ویژه تور تایلند استرس، انرژی و سطح خواب مورد تحلیل قرار می گیرند

رزو پوکت، تایلند

مخلوطی از مواد معمولی است: آموزش و مراقبه HIIT، برنامه های خوردن ذهنی و ماساژ ذوب عضلانی (شما می توانید اسکراب خود را با گیاهانی که از گیاهان آویزان برداشت شده است ایجاد کنید)، اما با ویرایش ذکر شده از درمان های جایگزین پر شده است. سعی کنید چی نای Tsang، یک درمان شفابخش Taoist طراحی شده برای انسداد جریان انرژی در معده شما – انتظار می رود که شدید برای تخلیه غوطه وری – و یا درمان نفس عمیق زندگی، که شگفت آور شدید است. در ابتدا، این یک ماساژ عادی است، اما هنگامی که بدن فوقانی رسیده است، از شما خواسته شد تا عمیق در معرض استنشاق قرار دهید. همانطور که شما آزاد می کنید، قفسه سینه دقیقا بر روی نقطه های فشار مناسب قرار می گیرد تا به تغییر الگوهای تنفس کمک کند. این غیر معمول، غیر منتظره و عمیق است. فراتر از روح تسکین دهنده، ذهن باز Asaya، بقیه هتل بی نظیر ناامید نشوید.

استخرهای خصوصی بی نظیر، معماری نرم و صاف، یکی از آخرین سواحل باقی مانده در جزیره، و چهار رستوران به عنوان خوب به عنوان هر یک از دیگر وجود دارد. پس از همه این ها، رزوود، جایی که سیب زمینی سرخ شده با تکه های تروفل پاشیدن می شود و سرویس خالی است.